Kayseri Halı Yıkama

Nur Kayseri halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır.Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Nur Kayseri hali yıkama firması Kayseri’de kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır. Birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup halılar üzerinde sadece halı yıkama şampuanı kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır.

Nur Kayseri halı yıkama halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan edilmektedir.Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Nur Kayseri halı yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisini diyebileceğiniz Nur Kayseri halı yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız tam otomatik makineleri,toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.